Меморіальна дошка Машкіну Л.І. у м.Кривий Ріг

dombrovskii_a's picture
  • Теги:
    • Мемориальная доска,
    • Monuments

Mark: +5 / 1 participant / 0 recommendations / (+0) (-0) qualities

  • UkraineDnipropetrovsk regionКривий Ріг
Description

Меморіальна дошка Машкіну Л.І. у м.Кривий Ріг

24 червня 2011 року у м. Кривому Розі у присутності представників системи Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників провідних підприємств регіону, а також рідних і близьких було відкрито меморіальну дошку на честь Леоніда Івановича Машкіна, який з 1998 по 2011 роки очолював державне підприємство «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Відкриття меморіальної дошки було приурочене до річниці з дня народження Л. І. Машкіна.
Під керівництвом Леоніда Івановича Машкіна ДП «Кривбасстандартметрологія здобуло заслужений авторитет серед споживачів і товаровиробників не лише міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а й на території як України так і за її межами. За цей час підприємство перетворилося на одне із найсучасніших підприємств системи Держспоживстандарту України. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано дружині - Машкіній Світлані Василівні, директору департаменту стандартизації та метрології Держспоживстандару України Боженку О. В. та представнику міськради та міськвиконкому Гончаруку Г. П. Урочисту церемонію відкрив чинний директор
ДП «Кривбасстандартметрологія» Андрій Костянтинович Андрюшко. Він зачитав привітального листа голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Юрійовича Вілкула до присутніх та колективу підприємства. В ньому Олександр Юрійович щиро вшановує світлу пам'ять Л.І. Машкіна та висловлює впевненість, що відкриття меморіальної дошки на його честь «не лише сприятиме збереженню доброї пам’яті про цього мудрого керівника, а й спонукатиме всіх нас бути гідними продовжувачами розпочатої ним справи, зорієнтованої на суттєве підвищення якості життя нашого народу».
Високий професіоналізм та особистісні якості Л. І. Машкіна відзначив у своєму слові директор Департаменту стандартизації та метрології Держспоживстандару України Олег Віталійович Боженко, наголосивши на значному особистому вкладі Леоніда Івановича у розвиток національної системи технічного регулювання. Також він підкреслив, що багато зусиль Леонід Іванович віддав науковій та викладацькій діяльності, звернувши особливу увагу на той факт, що силами Леоніда Машкіна було виховано цілу плеяду фахівців у галузі стандартизації, метрології, сертифікації.
Із теплими словами виступив також представник апарату міськради та міськвиконкому Георгій Пилипович Гончарук, який підкреслив значний внесок Леоніда Машкіна у становлення розвитку промисловості регіону, його екології, а також збереження навколишнього середовища тощо. Він побажав колективу підприємства продовжувати традиції, започатковані Л. І. Машкіним.
Після цього відбулося освячення та покладання квітів до меморіальної дошки присутніми.
У пам'яті всіх тих, хто знав Леоніда Івановича, він залишився людиною, щедрою на добрі справи, талановитим організатором, мудрим учителем, визнаним лідером, який без залишку віддавав свою життєву енергію і силу в ім'я улюбленої справи.

джерело тексту: www.krivbasscenter.dp.ua

 

Reports
valka1000's picture
1 photos
valka1000
0
Your rating: None

Back to top