м. Прага. Педагогічний музей ім. Я.А.Коменського.

Mark: 0 / 0 participants / 0 recommendations / (+0) (-0) qualities
- Czech Republic›Central Bohemian Region›Prague
Description
Педагогічний музей Я.А.Коменського входить в число найстаріших музеїв не тільки на території Чехії, але і в світі. Він був заснований в кінці XIX століття, в 1892 році. Його створення стало виразом зусиль чеських педагогів щодо збереження традицій та історичних документів в області чеської освіти. Головною метою, яка переслідується культурною установою, є залучення відвідувачів і населення до науки в цілому, а також наочного підтвердження етапів розвитку і становлення чеської педагогічної системи, яка заснована на дослідженнях знаменитого педагога Яна Амоса Коменського.
Музей названий на честь педагога, теоретика філософії Яна Амоса Коменського, який викладав у багатьох країнах Європи - Голландії, Великобританії, Польщі, Угорщині, Німеччині та, як наслідок, який ввібрав знання цих країн і вплинув на створення концепції навчання в світовій освіті. Відомий педагог, ім'я якого часто його називають на англійський манер Джон Коменіус, надав величезний вплив на чеську систему навчання. Праці педагога і сьогодні користуються популярністю і дуже актуальні. Колосальний внесок у педагогіку і фундаментальність написаних ним робіт на протязі довгих років мають важливість і безліч послідовників.
Постійні експозиції педагогічної галереї демонструють хронологічні етапи і зміни в підході викладання і виховання в Чехії. Безсумнівно, окрема увага приділяється виставці, присвяченій роботам і методам Коменського про педагогічну систему. Тут розташовуються унікальні експозиції, серед яких численні історичні документи - класні журнали, зошити, підручники, фотоархіви, рідкісна колекція шкільного приладдя, а також гравюри, карти, репродукції, малюнки учнів. Кумедними виглядають в рамках виставки шаржі і карикатури на викладачів, а також памфлети, суть яких була злободенною для школярів того часу.
How to get to the point:
Valdštejnská 18
- olanko's blog
- Login or register to post comments
- 380 reads