Фонтани Берну. Ведмежий фонтан

vv's picture
  • Теги:
    • Памятники истории,
    • Фонтан,
    • Technogenic objects,
    • Monuments,
    • More than 100 years,
    • Аrchitectural structure

Mark: 0 / 0 participants / 0 recommendations / (+0) (-0) qualities

  • SwitzerlandCanton of BernBern
Description

Громадські фонтани в Берні , особливо фонтани в старому місті Берна використовувалися з Середньовіччя. Берн відомий фігурними фонтанами середини 16 століття, більшість з яких приписують майстерні фрайбурзького скульптора Ганса Гіенга . Загалом у місті є близько 100 громадських фонтанів, часто з питною водою.
Привілей мати можливість пити з міських фонтанів, як звичайно, відображає високі стандарти моніторингу питної води в Швейцарії. Лише кілька країн чи міст у нашому світі пропонують своїм громадянам таку якість життя.

Джерело

Ведмежий фонтан або Finstergässlibrunnen, часто Zähringerbrunnen був побудований у 1535 році Гансом Хільтпрандом і стоїть біля вежі Цитглогге.
Фігура фонтану являє собою стоячого ведмедя в шоломі з двома мечами , застромленими за пояс . Права лапа тримає прапор , ліва щит. На прапорі та щиті зображено золотого лева на червоному тлі. Між ногами великого ведмедя сидить ведмежа і їсть виноград.

Джерело

 

How to get to the point: 
Kramgasse, Bern, Швейцарія
0
Your rating: None

Back to top