м. Краків. Філармонія.

Аватар пользователя olanko
  • Теги:
    • Театр,
    • Инфраструктура

Оценка: +4 / 1 участник / 0 рекомендации / (+0) (-0) качество

  • ПольшаМалопольское воеводствоКраков
Описание

Краківська філармонія імені Кароля Шимановського – один з найбільших концертних залів міста. Її музичний колектив відомий як в Польщі, так і за кордоном, де він дав декілька сотень концертів у більше ніж 30 країнах. Перший професійний філармонічний оркестр був заснований в Кракові у 1909 році відомим польським композитором і музикантом-віртуозом Феліксом Нововейським. Але офіційно він був оформлений тільки 3 лютого 1945 року. Ця дата вважається днем його народження – тоді музиканти відіграли дебютний концерт в цій будівлі.

Вона споруджена у 1931 році за архітектурним проектом Юзефа Покутинського. Спочатку тут був розміщений культурно-релігійний центр католицької церкви. З 1945 року це основний концертний майданчик оркестру. Будівля представляє собою яскравий зразок стилю необароко. Фасад прикрашений вбудованими колонами і балкончиками.

Глядацький зал, поділений на партер, балкон і ложі, розрахований на 693 людини. Основні прикраси інтер’єру – позолочені колони і оригінальна кесонна стеля.  На сцені площею у 180 квадратних метрів можуть одночасно розміститись більше 200 музикантів.

Джерело  

 

Как добраться к точке: 
Zwierzyniecka 1
Отчёты
Аватар пользователя vv
1 Фото
vv
0
Ваша оценка: Нет

Вернуться к началу