Криті мости Страсбурга

Оценка: 0 / 0 участников / 0 рекомендации / (+0) (-0) качество
- Франция›Эльзас›Страсбург
Описание
Криті мости Страсбурга представляють собою набір із трьох мостів, що проходять у центрі району Маленька Франція . Між 13 і 18 століттями в цьому місці було чотири криті мости . Нинішні мости більше не покриті, але зберегли назву. П'ять веж критих мостів названі:
-
Stöckelsturm , або « Вежа ката ». В'язниця була закрита в 1823 році.
-
Вежа Мальцентурм (зруйнована).
-
Генріхштурм , або «Вежа Генрі» є єдиною, яка зберегла деревину і експертиза дозволяє датувати 1229 роком відповідно. Перша тюремна камера була встановлена там на третьому поверсі в 1351 році,
-
Hans von Altheimturm або « Вежа Жана де Альтхайма »: ця вежа була повністю перебудована для її внутрішніх дерев’яних конструкцій після пожежі в 1696 р.
-
Französische Turm або « Вежа французів »
Цегляні вежі мають висоту 19 метрів, що складається з 5 рівнів, розділених поверхами. Кожна вежа була обладнана з трьох сторін, шістьма-дев’ятьма бійницями.
Как добраться к точке:
Ponts Couverts, Strasbourg, Франція
- Блог пользователя - vv
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
- 68 просмотров