Костел Св. Марії Магдалини у Вроцлаві

Ocena: +5 / 1 participant / 1 zalecenie / (+0) (-0) jakość
- Polska›Województwo dolnośląskie›Wrocław
Opis
Церква Св. Марії Магдалини є найбільш впізнаваним костелом Вроцлава, а міст Покаяників на вершині собору є чудовою точкою з видом на Вроцлав. Храм є цікавим архітектурним об'єктом і часто служить концертним залом. Він був побудований в 1226-1232 роках.
Покутницький міст (міст Покаяників, відьом) розташований на висоті 45 метрів. До нього веде 247 сходинок. На вежі костелу немає ліфта.
Церква в готичному стилі Вроцлава була побудована в чотирнадцятому столітті на місці раніше існуючого храму, зруйнованого м. ін. під час монгольської навали. Храм неодноразово розширювався та модернізувався. Храм, яким захоплюються сьогодні, з шестипролітним нефом і двоповерховою ризницею, є результатом розширення в другій половині 14 століття. Церква має понад 62 метри в довжину і 32 метри в ширину. Дзвін Грішник на південній вежі був найбільшим у Сілезії – він важив понад 5,6 тонн. Розквіт церкви припадає на рубіж 15-16 століть. На той час у ньому було 16 каплиць і 58 вівтарів. Нині храм прикрашають ренесансний амвон та численні епітафії на стінах храму. У 1523 році собор перейшов у власність вроцлавських євангелістів. В історії церкви Св. Марії Магдалини багато драматичних епізодів. У 1887 році північна вежа загорілася від феєрверку в день народження імператора Вільгельма I. У 1945 році вибух боєприпасів, які там зберігалися, зруйнував південну вежу та дзвін Грішника. Після війни адміністратором храму стала польська католицька церква.
Как добраться к точке:
Szewska 10, Wrocław, Польща
Raporty
- Blog
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
- 155 odsłon