Меморіал жертвам комунізму, м. Прага

Portret użytkownika Хорт
  • Теги:
    • Pomniki,
    • Скульптура (Изваяние)

Ocena: +5 / 1 participant / 1 zalecenie / (+0) (-0) jakość

  • CzechyKraj środkowoczeskiPraga
Opis

Pomnik obětem komunismu Меморіал жертвам комунізму — меморіал у Празі, в пам'ять про жертв комуністичного режиму 1948 – 1989 років в Чехії і Словаччині.

Меморіал розташований на сходах, що спускаються зі східного схилу гори Петршин. Композиція складається з семи чоловічих скульптур, що спускаються сходами. Нижня статуя ціла, інші поступово «руйнуються», це символізує не тільки фізичні та психічні страждання жертв комуністичного режиму, але також їх мужність та стійкість.

Пам'ятник жертвам комунізму присвячений не тільки кинутим до в'язниць або страченим, але також тим, чиє життя було зруйновано тоталітарним деспотизмом.

На бронзовій смузі, яка проходить через весь меморіал, зазначено кількість загиблих та постраждалих людей: 205486 — засуджено, 248 — страчено, 4500 — загинули в тюрмах, 327 — вбито на кордоні, 170938 — змушені виїхати.

Відкрили меморіал 22 травня 2002 року представники Конфедерації політичних в'язнів та Празької мерії. Автор меморіалу — скульптор Олбрам Зоубек (Olbram Zoubek)

Как добраться к точке: 
Praha 5, Újezd
Raporty
Portret użytkownika olanko
1 Zdjęcia
olanko
0
Twoja ocena: Brak

Powrót do góry